Beharangozó 2023. augusztus 27., vasárnap

Az 5. forduló eredményei

Az OTP Bank Liga 5. fordulójában szombaton a DVTK, a KTE és az Újpest is magabiztosan nyert hazai pályán a Kisvárda, a PAFC, illetve a ZTR ellen. Másnap kora délután az MTK győzött Debrecenben, majd az FTC verte a Paksot. A forduló a Mezőkövesd székesfehérvári vendégjátékával zárul.

OTP Bank Liga 5. forduló

2023. augusztus 26., szombat

15:30 Kecskeméti TE - Puskás Akadémia FC 4-1 (2-0)

Gólszerző: Nagy Krisztián (1-0, 11-esből) a 31., Horváth Krisztofer (2-0, 11-esből) a 45+9., Jakub Plšek (2-1, 11-esből) a 47., Horváth Krisztofer (3-1) az 57., Tóth Barna (4-1) a 68. percben.

17:45 Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good 2-0 (2-0)

Gólszerző: Gera Dániel (1-0) a 38., Bright Edomwonyi (2-0) a 45+1. percben.

20:00 Újpest FC - Zalaegerszegi TE 2-1 (1-0)

Gólszerző: Csoboth Kevin (1-0) a 7., Mim Gergely (1-1) a 60., Peter Ambrose (2-1) a 61. percben.

2023. augusztus 27., vasárnap

15:30 Debreceni VSC - MTK Budapest 1-3 (1-2)

Gólszerző: Bárány Donát (1-0) a 7., Bobál Dávid (1-1) a 10., Bognár István (1-2) a 13., Németh Krisztián (1-3) a 63. percben.

17:30 Ferencvárosi TC - Paksi FC 6-1 (6-1)

Gólszerző: Adama Traore (1-0) a 10., Varga Barnabás (2-0) a 19., Varga Barnabás (3-0) a 29., Kovács Krisztián (3-1) a 35., Varga Barnabás (4-1) a 43., Samy Mmaee (5-1) a 45+3., Tokmac Nguen (6-1) a 45+6. percben.

19:30 Fehérvár FC - Mezőkövesd Zsóry FC 2-0 (0-0)

Gólszerző: Szabó Levente (1-0) a 82., Lirim Kastrati (2-0) a 90+4. percben.

Mindegyik találkozót közvetíti az MTVA, és ingyenes online stream látható az m4sport.hu/elo oldalon.

12. Mezőkövesd Zsóry FC Mezőkövesd Zsóry FC 4 0 1 3 4 10 -6 1

Az FTC - KTE és és a Paks - DVSC mérkőzést szeptember 27-én, a Mezőkövesd - FTC találkozót pedig december 6-án rendezik.