Összefoglaló 2024. február 17., szombat

NB III.: DVTK II - Tiszaújváros 2-1 (0-1)

A szünetben ugyan még a vendégek vezettek a két NB III.-as borsodi együttes felkészülési mérkőzésén. A fordulás után azonban előbb Sáreczki Szabolcs, majd Andrii Osikov is betalált, amivel a DVTK II F4R megfordította a találkozót.

NB III.-as felkészülési mérkőzés

DVTK II F4R - Termálfürdő FC Tiszaújváros 2-1 (0-1)

DVTK II F4R: Németh B. - Szőke Á., Bacsa B., Lichy K., P. Zrnic, I. Stavinchuk, Ferencsik S., M. Zrnic, Hetyei Sz., Fekete V., Y. Leshchynskyi. Csere: Dojcsák B. - Paksai R., Ferencsik B., A. Osikov, Balázsi L., Kövesi K., Sáreczki Sz., Fülöp L. Vezetőedző: Szamosi Tamás.
Gólszerző: Lőrincz P. (0-1) a 41., Sáreczki Sz. (1-1) az 56., A. Osikov (2-1) a 71. percben.

Szamosi Tamás: - Amit elterveztünk, azt maximálisan végrehajtották a játékosok. Ez pedig mindenképpen biztató a jövőre nézve.