Összefoglaló 2023. szeptember 9., szombat

DVTK - Soroksár SC 3-0 (0-0)

Magabiztos győzelmet aratott hazai pályán a DVTK női labdarúgó csapata a Soroksár ellen a Simple Női Liga 4. fordulójában. A diósgyőri gólokat Oláh Adrienn, Boros Kinga és Elma Smajić szerezték.

Simple Női Liga 4. forduló

Diósgyőri VTK - Soroksár SC 3-0 (0-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont, 200 néző. Játékvezető: Kalmár Petra (Majorné Nagy Petra, Jakab Bianka)
DVTK: Orgoványi - Somogyi, Geréd, Komlós L., Boros K. - Sain, Madarász, Oláh A. - Nagy L., Mikó Krisztin. Vezetőedző: Bém Gábor
Soroksár SC: Ascher - Hornok, Molnár A., Bozsik L., Mucsi, Ranyhóczki, Gégény, Győrik, Jákri, Patkós, Nyul. Vezetőedző: Dukon Béla

Csere: Mikó helyett Nagy P. a 46., Hornok helyett Skuléty az 58., Oláh A. helyett Smajić a 62., Nyul helyett Szijártó a 74., Nagy L. helyett Katona a 77., Madarász helyett Hiba a 77., Patkós helyett Török L. a 77. percben.
Sárga lap: Nyul a 66. percben.
Gólszerző: Oláh A. (1-0) a 48., Boros K. (2-0) a 68., Smajić (3-0) a 71. percben.

Bém Gábor: - Az első és a második félidő is úgy alakult, ahogy elterveztük, próbáltunk nyomást gyakorolni az ellenfelünkre és a kapujuk előtt tartani a labdát. Minden játékosom mindent megtett a mai győzelemért, akár nagyobb különbséggel is nyerhettünk volna.