A Cyclo Cross Magyar Kupa 3. fordulóján sáros pálya fogadta a résztvevőket Debrecenben, ahol rögtön az U11-es fiúk futamában, Mády Áron ismét a dobogó legfelső fokára állhatott fel. Hihetetlen teljesítményével fiatal tehetségünk még veretlen idén és továbbra is vezeti az összetett ranglistákat. Az U15-ösöknél Vizi Bálint az 5. Andorkó Levente pedig a 13. lett, míg Gajda Ákos az egyel fiatalabbaknál kilencedik. A leány U17-esek versenyében Andorkó Andrea az 5. helyen ért célba.

Másnap az éjszakai folyamatos esőzéseknek köszönhetően még embert próbálóbb lett a pálya a VeloPark Debrecen UCI C2 Grand Prix versenyére. Az első cyclocross UCI futamán induló Rózsa Dániel azonban a szlovák, román, lengyel, belga és természetesen magyar indulókkal teli mezőnyben a sárral is megküzdve nagyon sikeresen helyt állt. Első éves U19-es versenyzőként a 11. helyen (egyben 6. magyarként) zárt. A versenyen szerzett pontszámok a hazai Magyar Kupába is bele számítottak, így három verseny után kerékpárosunk az összetett 2. helyén áll.