Összefoglaló 2020. október 12., hétfő

U19: Paks - DVTK 2-2 (0-1)

Hosszú szünetet követően játszott ismét bajnoki mérkőzést a DVTK U19-es korosztálya a hétvégén. Vincze Richárd együttese a Paks vendégeként lépett pályára az 5. fordulóból pótolt mérkőzésen, és bár a diósgyőri fiatalok kétszer is vezetést szereztek a három tizenegyest hozó találkozón, végül a 90. percben pontot mentett a tolnai csapat.

U19 I. osztály Kiemelt csoport, 5. forduló

Paksi FC - Diósgyőri VTK 2-2 (0-1)

Paks, Paksi FC Stadion. Játékvezető: Albert Gábor (Pór Gábor, Gyenis Levente)
Paks: Kovács F. - Bognár, Varga, Túri, Vén, Zsákovics, Ribár, Vargyas, Paksi, Nagy M., Nickl. Utánpótlás edző: Nagy Lajos.
DVTK: Jaksi - Bencsík, Králik P., Mrva, Nagy Á., Benkő, Jónyer, Csatári, Oláh, Kacsó, Molnár. Vezetőedző: Vincze Richárd.

Csere: Benkő helyett Rostás a 64., Kovács F. helyett Sági a 65., Vén helyett Madár a 65., Bognár helyett Tarczal a 65., Molnár helyett Magyar a 75., Bencsík helyett Kispál a 80. percben.
Sárga lap: Nagy Á. a 70., Paksi a 70., Jaksi a 90. percben.
Piros lap: Vargyas a 91. percben.
Gólszerző: Mrva (0-1) a 45., Ribár (1-1, 11-esből) a 63., Jónyer (1-2, 11-esből) a 77., Ribár (2-2, 11-esből) a 90. percben.