Összefoglaló 2020. március 16., hétfő

U14: UTE - DVTK 2-4 (2-2)

Az U14 I. osztályú bajnokság 19. fordulójában az Újpesti TE vendégeként lépett pályára a DVTK U14-es együttese. A piros-fehér fiatalok 2-2-es első játékrész után a második félidőben a maguk javára fordították a mérkőzést és megnyerték a találkozót.

U14 I. osztály, 19. forduló

Újpesti TE - Diósgyőri VTK 2-4 (2-2)

Budapest, UTE Atlétikai Stadion. Játékvezető: ifj. Czakó Tibor (Ilyés Máté Krisztián, Bartis László)
UTE: Török - Csáki, Balázs, Emmer, Zsarnowszky, Köves, Komenda, Bathó, Bertók, Szőke, Balogh D. Vezetőedző: Szél József.
DVTK: Dojcsák - Deményi, Gál, Kaczvisznki, Grassi, Vass, Simon, Macsó, Bodnár, Bánk, Zanócz. Vezetőedző: Nagy Attila.

Csere: Macsó helyett Csombók az 55., Gál helyett Lichy az 55. Bathó helyett Farkas az 56., Zanócz helyett Sáreczki a 67., Komenda helyett Kátai a 67., Bertók helyett Ladányi a 67., Bánk helyett Barta a 75. percben.
Sárga lap: Szőke a 65. percben.
Piros lap:
Gólszerző: Macsó (0-1) a 16., Csáki (1-1) a 25., Bodnár (1-2) a 32., Balogh (2-2) a 36., Lichy (2-3) a 64. Simon (2-4) a 79. percben.