Összefoglaló 2018. május 2., szerda

U16: DVTK - UTE 2-1 (0-1)

A DVTK U16-os csapata a bajnokság 25. fordulójában hazai pályán fogadta az Újpesti TE együttesét. A piros-fehérek a félidőben ugyan még hátrányban voltak, a második félidőben Berki Péter duplájával megnyerték a találkozót.

U16 II. osztály 25. forduló

Diósgyőri VTK - Újpesti TE 2-1 (0-1)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Papp Ferenc (Luzsinszki Levente, Piskóczi Viktor)
DVTK: Budaházi M. - Daru, Mrva, Nagy Á., Oláh, Kispál, Kacsó B., Dlehány, Kolompár, Berki, Rostás. Vezetőedző: Bém Gábor.
UTE: Ilyés - Zsemlye, Takács B., Tamás, Miknyóczki, Tatai, Egressy, Széchenyi, Dornfeld, Trauttwein, Pásztor. Vezetőedző: Szél József.

Csere: Kacsó B. helyett Sipos a 46., Pásztor helyett Tóth R. a 60., Tatai helyett Kelemen a 70., Egressy helyett Lévai a 70., Kolompár helyett Bernáth a 74., Dlehány helyett Stefán a 78., Széchenyi helyett Kindlik a 84., Mikónyczki helyett Tóth B. a 84., Berki helyett Varga G. a 90. percben.
Sárga lap: Budaházi M. a 86., Tamás a 88. percben.
Piros lap: -
Gólszerző: Miknyóczki (0-1) a 44., Berki (1-1) az 52., Berki (2-1) a 84. percben.