Összefoglaló 2018. április 23., hétfő

U16: DVTK - ZTE 3-1 (2-0)

Az U16 II. osztályú bajnokság 24. fordulójában a Zalaegerszeg gárdáját látta vendégül a DVTK U16-os együttese. A piros-fehérek 3-1-es győzelmet arattak a DVTK Edzőközpontban.

U16 II. osztály 24. forduló

Diósgyőri VTK - ZTE Akadémia 3-1 (2-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Kozenkai Björn Gergő (Kovács Bence, Krózser András József)
DVTK: Budaházi M. - Daru, Mrva, Bernáth, Nagy Á., Varga G., Oláh, Sipos, Kolompár, Dlehány, Kacsó B. Vezetőedző: Bém Gábor.
ZTE: Paksy - Jóna, Megyesi, Dömötörgy, Bertalics, Gyöngyösi, Fehér, Őr, Gyarmati, Karóczkai, Szántó. Vezetőedző: Mihalecz Péter.

Csere: Fehér helyett Szekeres a 46., Bertalics helyett Ács az 59., Őr helyett Szabó az 59., Bernáth helyett Stefán a 61., Sipos helyett Proczner a 61., Kacsó B. helyett Domán a 72., Karóczkai helyett Nagy M. a 75., Budaházi M. helyett Bazsányi a 77., Megyesi helyett Németh D. a 87. percben.
Sárga lap: Megyesi az 52., Karóczkai az 59., Daru a 73., Mrva a 76., Oláh a 88. percben.
Piros lap: Szántó a 68. percben.
Gólszerző: Daru (1-0) a 12., Nagy Á. (2-0) a 42., Kacsó B. (3-0) az 55., Karóczkai (3-1) a 67. percben.