Összefoglaló 2018. március 16., péntek

U12: DVSC-DLA - DVTK 0-10 (0-2)

Debrecenben aratott kiütéses győzelmet a DVTK U12-es korosztálya a bajnokság 11. fordulójában. A diósgyőri fiatalok a második félidőben nyújtott magabiztos játékuknak köszönhetően 10-0-ra győztek a Cívisvárosban. Simon Benedek hat találatig jutott.

U12 I. osztály Észak-Keleti csoport 11. forduló

DVSC-DLA - Diósgyőri VTK 0-10 (0-2)

Debrecen-Pallag, Debreceni Labdarúgó Akadémia Edzőközpont. Játékvezető: Géhl Botond (Vilmányi SImon, Juhász Dániel)
DVSC-DLA: Biró - Török, Molnár L., Horváth L., Sain, Butor, Oláh, Kovács B., Szokodi. Vezetőedző: Garamvölgyi Péter
DVTK: Szalay - Bánk, György, Kaczvinszki, Kurucz, Vass, Macsó, Cseh, Simon. Vezetőedző: Földvári Tibor

Csere: Bánk helyett Barta a 40. percben.
Sárga lap: -
Piros lap:
Gólszerző: Simon (0-1) a 12., Simon (0-2) a 21., Simon (0-3) a 39., Macsó (0-4) a 40., Simon (0-5) a 43., Barta (0-6) a 45., Simon (0-7) a 49., Simon (0-8) az 52., Cseh (0-9) az 54., Cseh (0-10) az 57. percben.