Összefoglaló 2018. március 14., szerda

U15: DVTK - Győr 9-0 (5-0)

Hazai környezetben fogadta ellenfelét a bajnokság 19. fordulójában a DVTK U15-ös csapata szerda délelőtt. Jordán András együttese kiütéses győzelmet aratott az ETO FC Győr ellen.

U15 I. osztály 19. forduló

Diósgyőri VTK - ETO FC Győr 9-0 (5-0)

Miskolc, DVTK Edzőközpont. Játékvezető: Nagy László (Tóth Márton, Szabó Erik László)
DVTK: Bajnai - Horváth M., Kundrák, Porkoláb Be., Králik P., Takács, Berki, Kispál, Králik M., Csatári, Filkóházi. Vezetőedző: Jordán András
ETO FC Győr: Kantó - Kiss B., Reizer, Vígh, Lasz, Juhász R., Kocsis G., Berzsenyi, Kocsis Z., Bagó, Szitás. Vezetőedző: Tuifel Péter

Csere: Juhász helyett Hauser a 41., Kocsis G. helyett Gasztos a 41., Szitás helyett Ignácz a 41., Kocsis Z. helyett Rátonyi a 41., Králik M. helyett Huszák a 41., Berki helyett Dankó a 41., Kispál helyett Erős az 52., Bajnai helyett Bazsányi az 52. percben.
Sárga lap:
Piros lap:
Gólszerző: Králik M. (1-0) a 2., Filkóházi (2-0) a 21., Filkóházi (3-0) a 29., Takács (4-0) a 39., Berki (5-0) a 40., Kiss B. (6-0, öngól) a 49., Csatári (7-0) a 60., Králik P. (8-0) a 70., Králik P. (9-0) a 77. percben.